Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > hakkında şirket haberleri İnşaatta Beton Pompası Kullanmanın Faydaları Sıradan Beton Yerleşimine Benzer
Olaylar
Bize Ulaşın

İnşaatta Beton Pompası Kullanmanın Faydaları Sıradan Beton Yerleşimine Benzer

2021-09-07

hakkında en son şirket haberleri İnşaatta Beton Pompası Kullanmanın Faydaları Sıradan Beton Yerleşimine Benzer

İnşaatta Beton Pompalama Kullanımının Sıradan Beton Yerleştirme ile Karşılaştırıldığında Faydaları

Dikkat Etmeniz Gereken Etkenler Beton Pompalama Sıradan Beton Yerleştirme
Daha hızlı beton yerleştirme Büyük bir inşaat projesi söz konusu olduğunda yerleştirmenin hızı her zaman önemli bir faktördür.Beton pompalamanın ana avantajları, diğer geleneksel yöntemlere kıyasla, betonu yerinde dökmenin daha hızlı bir yolu olmasıdır.. Sıradan beton yapımında beton yapımında daha fazla zaman gerekir.Bir beton pompası yerinde kullanılmadığında, daha küçük ekipmanların bir dökümü bitirmek için farklı yerlere taşınması gerekebilir..
Daha az emek Beton pompalama genellikle daha az işgücü gerektirir.Beton doğrudan yerleştirildiğinde site daha az tıkanık görünür ve diğer önemli görevler için işgücünü kullanır. Betonu yerleştirmek için daha fazla emek gereklidir ve ayrıca beton dökmenin kalitesi işçilerin işçiliğine bağlıdır.
Betonun kalitesi Beton pompalama yönteminde, diğer yöntemlere göre daha az suya ihtiyaç vardır.Bu, betonun yerleştirildiği zaman hiçbir şekilde küçülmeyeceği ve çatlamayacağı ve gücünü koruyacağı anlamına gelir.Betonu pompalamak, betonun tüm ömrü boyunca güçlü ve dayanıklı olmasını sağlar. Betonun yerleştirilmesinin kalitesi, hava koşullarına bağlı olduğu için, betonu manuel olarak yerleştirerek korunamaz.Betonun dayanıklılığını zayıflatan kanama ve daralma sorunlarına neden olur..
Beton dökme doğruluğu Yüksek katlı binalar ve yalıtımlı beton biçim duvarları gibi karmaşık yerler için, beton pompalama ile korunabilen hassasiyet en önemlidir. Karmaşık veya tıkanık bir yerde betonun normal olarak yerleştirilmesi mümkün değildir, çünkü yerleştirme zorlaşır ve ayrıca betonun bileşenlerinin ayrılığına neden olur.
Beton yerleştirme kolaylığı Beton pompalama sistemi sadece eski karıştırma ve dökme yöntemlerinden daha uygundur.Boom kolları, betonları diğer makinelerin ulaşamadığı yerlere yerleştirmek için evin tepesine veya diğer yapılara ulaşabilir.. It becomes more difficult to pour the concrete if it is required to place the concrete on high-rise buildings which cause more labor force and more wastage of material in conveying from a place of mixing to placing.
İşlerin daha hızlı ilerlemesi Beton pompalamada, betonun dökülmesi bir pompa kullanılarak yapılır, bu nedenle boşaltma veya üretilen betonun miktarı daha fazladır ve bu da inşaat işlerinde daha hızlı ilerlemeye yol açabilir. Sıradan yerleştirme yönteminde, beton, betonda gecikmelere neden olan veya daha fazla zaman tüketen tavuk veya kova kullanan emeklerle taşınır.
Hava koşulları Pompalama yoluyla yerleştirilen beton, hava koşullarına etkilenmez, çünkü Sıcak hava koşullarında beton karışımında su kaybı meydana gelmiş olabilir, bu da betonun daralmasına neden olabilir.

 

Ziyaret etYouTubeVideoyu izlemek için bağlantı:☞☞☞Yeniliklere ulaşın

 

 

Achieve Innovations (Changsha) Co., Ltd., Rekonstrüksiyonlu Beton Pompası ve Parçaları konusunda uzmanlaşmıştır, yalnızca müşterilere yüksek standartlı beton pompaları tedarik eder.
1) Yenilenmiş Kamyon Çekicileri
2) Yepyeni Beton Pompaları
3) Beton Toplama Tesisleri
4) Kule Çekicileri ve İnşaat Çekicileri
5) Beton pompaları ve beton serileme tesisleri için yedek parçalar

 

ACHIEVE ekibiyle WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz:
+86 189 7589 9860 (Keeway)
+86 135 0746 4139 ((Joanna)
+86 180 7516 1689 ((Vigoss)
+86 135 0849 0450 ((Liu)

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Putzmeister Beton Pompası Parçaları Tedarikçi. telif hakkı © 2021-2024 concretepump-parts.com . Her hakkı saklıdır.