Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Putzmeister İkinci El Pompalar >
M36-4Z PUTZMEISTER Kullanılmış Pompalar Beton Kamyonu ISUZU Euro 3

M36-4Z PUTZMEISTER Kullanılmış Pompalar Beton Kamyonu ISUZU Euro 3

PUTZMEISTER İkinci El Pompalar Kamyon

Beton PUTZMEISTER İkinci El Pompalar

M36-4Z ISUZU Euro 3

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

PUTZMEISTER

Model numarası:

ISUZU Euro3 üzerinde M36-4Z

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Ürün Açıklaması

ISUZU Euro 3 üzerinde Kullanılmış Beton Kamyonu Pompa Putzmeister M36-4Z

M36, kamyona monte beton pompası ailemizdeki sağlam bir klasiktir.Dört kolu, örneğin tavanları, alçak binaların içindeki zeminleri, temelleri veya duvarları betonlarken, onu uygun şekilde kompakt, servis ve bakım açısından ekonomik ve inanılmaz derecede çok yönlü hale getirir.Bomun Z katlama sistemi ve inanılmaz derecede doğrudan tepki özellikleri, doğru çalışma konumuna hızlı ve kolay bir şekilde ulaştığı anlamına gelir.Ergonic® 2.0 kontrol sistemimizin sezgisel çalışması ve genişletilmiş işlevleri, onu herhangi bir uygulamada ideal yardımcı haline getirir.Ek olarak mevcut seçenekler arasında en küçük alanlarda esnek destek, pompalama sırasında sabit ayak basma ve aydınlatma konsepti ve diğerlerinin yanı sıra sizin için fark yaratan her şey yer alır.

 

Yaklaşık.36 m dikey erişim ve Z katlama sistemine sahip dört sağlam, düz kol.Bu, çok düşük açılma yüksekliği ve dolayısıyla iç mekanlarda ve özellikle alçak binalarda çalışırken özellikle avantajlı olan optimum kayma özellikleri ile sonuçlanır.Tüm Putzmeister bomlarındaki optimize edilmiş kinematik, yatay ve toplam çalışma alanının en üst düzeye çıkarılmasını ve "ölü alan" olmamasını sağlar.Kullanımı son derece kolay Bom kontrolü, dar alanlarda bile en iyi şekilde çalışmanızı sağlar.En aza indirilmiş bom titreşimleri yerleştirmeyi kolaylaştırır;bu, değerli çalışma süresinden tasarruf sağlar ve yüksek düzeyde güvenliği garanti eder.

 

M36-4Z PUTZMEISTER Kullanılmış Pompalar Beton Kamyonu ISUZU Euro 3 0

 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Putzmeister Beton Pompası Parçaları Tedarikçi. telif hakkı © 2021-2024 concretepump-parts.com . Her hakkı saklıdır.