Mesaj gönder
Ev > Ürünler > İkinci El Sany Beton Pompası >
SANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı Değiştiriyor

SANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı Değiştiriyor

Menşe yeri:

Hunan, Çin

Marka adı:

SANY

Model numarası:

SYG5359THBEB 490C-8

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Durum:
Kullanılmış
Uygulanabilir Sektörler:
İnşaat Malzemesi Atölyeleri, Makine Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, İnşaat işleri, Enerji & Mad
Showroom Konumu:
HİÇBİRİ
Görüntülü muayene:
Tedarik edilen
Makine Test Raporu:
Tedarik edilen
Pazarlama Türü:
Sıradan Ürün
Garanti:
Kullanım dışı
Liman:
Tüm Çin limanları
Yerel Hizmet Konumu:
HİÇBİRİ
Satış Sonrası Hizmet Verilir:
Videolu teknik destek, Çevrimiçi destek
Teslimat Silindir Çapı:
180mm
Sevk Silindiri Hareketi:
1800mm
Motor Modeli:
Weichai WP4G125E221
Motor gücü:
92kw
Hazne kapasitesi:
0.8M3
Max. Maks. Aggregate Diameter Agrega Çapı:
40mm
Max. Maks. Theor. teori Horizontal Conveying Distance Yatay Ta:
1200m
Max. Maks. Theor. teori Output Çıktı:
90m3/saat
Max. Maks. Theor. teori Output Pressure Çıkış Basıncı:
8 MPa
Max. Maks. Theor. teori Vertical Conveying Distance Dikey Taşı:
200m
Modeli:
İkinci El Sany Beton Pompası
Yağ pompası:
dalgıç pompa
boru çapı:
125mm
Pompa Valfi:
S Vana
Tip:
kamyona monte
Ürün Açıklaması

ürün özelliklerini tanıtın SANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı DeğiştiriyorSANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı Değiştiriyor 0

SANY SYG5359THBEB 490C-8 kamyona monte beton pompası, çeşitli inşaat uygulamalarında verimli ve etkili bir şekilde beton pompalamak için tasarlanmış yüksek kaliteli bir ekipman parçasıdır.İşte temel özelliklerinden bazıları:

 1. Bom Sistemi: Pompa, 49mbom sistemi5 bölümlü RZ tipi bom ile.Bom, yüksek mukavemetli çelikten yapılmıştır ve çalışma sırasında mükemmel stabilite ve esneklik sağlamak üzere tasarlanmıştır.

 2. Akıllı Kontrol Sistemi: Pompa, birakıllı kontrol sistemihassas ve verimli çalışmaya izin verir.Sistem, akıllı bir bom titreşim önleme teknolojisi içerir,otomatik yağlama sistemive uzaktan kumanda işlemi.

 3. Yüksek Güçlü Motor: Pompa, verimli pompalama için yüksek güç ve tork sağlayan 400kW'lık bir motorla çalışır.

 4. Büyük Beton Çıkışı: Pompanın maksimum çıkışı 170m³/h olup, büyük hacimlerde betonun verimli bir şekilde pompalanmasına olanak tanır.

 5. Gelişmiş Hidrolik Sistem: Pompa,gelişmiş hidrolik sistempürüzsüz ve güvenilir çalışma sağlar.Sistem bir yüksek basınç pompası, yüksek basınç akümülatörü veorantılı yönlükapak.

 6. Kolay Bakım: Pompa, temel bileşenlere rahat erişim ve izleme ve sorun giderme için kullanıcı dostu bir arayüz ile kolay bakım için tasarlanmıştır.

 7. Güvenlik Özellikleri: Pompa, çeşitligüvenlik özellikleri, otomatik bom durdurma sistemi dahil,hidrolik emniyet valfi, Veacil durdurma düğmesi.

Genel olarak, SANY SYG5359THBEB 490C-8 kamyona monte beton pompası, verimli ve etkili beton sağlamak için tasarlanmış yüksek kaliteli ve güvenilir bir ekipman parçasıdır.beton pompalamabir dizi inşaat uygulaması için.

 

SANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı Değiştiriyor 1

SANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı Değiştiriyor

SANY SYG5359THBEB 490C-8 KAMYONA MONTE BETON POMPASI: Kalite Dünyayı Değiştiriyor 2

Pompanın güvenlik özellikleri nelerdir?

SANY SYG5359THBEB 490C-8 kamyona monte beton pompası, birkaçgüvenlik özelliklerigüvenli olmasını sağlamak vegüvenilir çalışma.Bu güvenlik özellikleri şunları içerir:

 1. Otomatik BomDurdurma Sistemi: Pompa birotomatik bom durdurma sistemiherhangi bir potansiyel tehlikeyi algılayabilen ve kazaları önlemek için bom hareketini otomatik olarak durdurabilen.

 2. Acil Durdurma Düğmesi: Pompa biracil durdurma düğmesiAcil bir durumda pompanın çalışmasını anında durdurabilen.

 3. Hidrolik Emniyet Valfi: Pompa birhidrolik emniyet valfihidrolik sistem arızalanırsa bomun hareket etmesini önleyebilir.

 4. Denge Ayağı Güvenlik Sistemi: Pompa, engebeli zemini algılayabilen ve pompanın dengesini sağlamak için payandaları otomatik olarak ayarlayabilen bir payanda güvenlik sistemi ile donatılmıştır.

 5. Aşırı Yük Koruma Sistemi: Pompa biraşırı yük koruma sistemiBu, pompanın yükünü izleyebilir ve pompanın aşırı yüklenmesini önleyebilir.

 6. Yüksek Basınçlı Hortum Patlama Koruması: Pompa, hortumun patlamasını ve yaralanma veya hasara neden olmasını önleyebilen bir yüksek basınçlı hortum patlama koruma sistemi ile donatılmıştır.

Genel olarak, SANY SYG5359THBEB 490C-8 kamyona monte beton pompasının güvenlik özellikleri, çalışması sırasında operatörün ve çevredeki ortamın güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Putzmeister Beton Pompası Parçaları Tedarikçi. telif hakkı © 2021-2024 concretepump-parts.com . Her hakkı saklıdır.